Jste zde: Úvodní Koncerty Podrobnosti - Koncert, host: Lubomír Nohavica
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Vyhledat

Lucie Redlová

Slideshow
 

Email Tisk

Koncerty

Akce 

Název akce:
Koncert, host: Lubomír Nohavica
Datum konání:
28.02.2011 20.00 h
Místo konání:
Praha 3
Kategorie:
Sólo

Popis

V Carpe Diem budu hrát se vzácným hostem! Luboš je známý především ze své spolupráce s Ester Kočičkovou, ne všichni ale ví, že skládá i celé svoje písně.

Lubomír Nohavica se narodil v r. 1957 v Novém Jičíně. Po účinkování v Divadle Schod ve Valašském Meziříčí a různých tancovačkových kapelách začíná profesionálně vystupovat ve skupině Abraxas (1982–1986). Poté vede doprovodný orchestr Mariky Gombitové a zakládá rockovou kapelu Mandragora. Po revoluci několik let hraje v zahraničí, po návratu hostuje v divadle Ypsilon, nahrává s Petrem Kalandrou CD Bluessession I., také vytváří šansonové duo s Ester Kočičkovou, kde skládá hudbu, hraje na piano a zpívá.
Píše si vlastní hudbu i texty, jeho písně převzali do repertoaru Vlasta Redl (Ej dudy moje, Ej, bože můj), Pepa Lábus (Štěstí s bídou), Bubák (Co je to za muzikanta), Bokomara a další.

Krom toho v posledních letech vystupuje sólo s pianem a intimními písněmi, nově i s vlastním bigbeatovým projektem Luboš Nohavica & Ogari. Kapela byla založena na Velikonoce 2004, za účelem zprovoznění ne šanzonových písní v klasickém rockovém obsazení.

Místo konání

Místo:
Carpe Diem
Ulice:
Jičínská 4
Město:
Praha 3

Popis

Není k dispozici žádný popis