• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Vyhledat

Lucie Redlová

Slideshow
 

Po čtyřech kompilacích z let 1995, 1999, 2004 (to byl můj debut) a 2009 vyšlo v říjnu další CD se sedmnácti písněmi místních kapel!

ÚVODNÍ SLOVO VYDAVATELE
Kompilační CD Valmez 2018 navazuje na předchozí 4 tituly, které vyšly v letech 1995, 1999, 2004 a 2009 v produkci soukromých meziříčských subjektů a nadšenců za podpory místních firem Města VM. Ideou této nahrávky, tentokrát v produkci Agentury Aura, je zmapovat aktuální hudební dění ve městě, které je proslaveno svými hudebními interprety a pestrostí hudebních  žánrů. Stejně jako všechny předchozí kompilace i tato nejnovější nahrávka si klade za cíl zaznamenat jak interprety z Valmezu pohybující se na špičce hudební scény v ČR, tak i mladé, perspektivní hudebníky a seskupení. V množství existujících hudebních projektů na meziříčské scéně (aktuálně více než pět desítek interpretů) nebylo jednoduché vybrat reprezentativní vzorek (a omlouvám se tímto všem nezařazeným kapelám a žánrům), délka nahrávky totiž nemůže z technických důvodů přesáhnout vymezený rámec.
Proto se tato kompilace zaměřuje především na autorskou rockovou hudbu, kde je často důležitější výraz než instrumentace a kde láska k muzice smývá rozdíly mezi třemi generacemi hudebníků.
Karel Mikuš, říjen 2018

Celý booklet ke stažení

seznam